Cüneyt Yüksel; “Çorlu’daki Değişim, Gelişim ve Dönüşüm Hikayemizi Baştan Yazacağız”

Çorlu, AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in seçim kampanyası kapsamındaki ziyaretiyle hareketlendi. Başkan Adayı Yüksel, Çorlu’daki basın mensupları ile bir kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi ve Cumhur İttifakı yöneticileri eşliğinde düzenlenen toplantıda Tekirdağ için vaat ettiği değişim, gelişim ve dönüşüm hedeflerini anlattı; gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik” yolculuğunda Çorlu’ya gelen Yüksel, “Çorlu’daki değişim, gelişim ve dönüşüm hikayemizi birlikte yazacağız” dedi. Son on yılda Çorlu’da ‘bakarız’ yaklaşımının hakim olduğunu belirten Yüksel, “Biz ‘Yaparız!’ demek için buradayız” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin entegrasyonuna vurgu yapan Yüksel, bu entegrasyonun olmamasının vatandaşları mağdur ettiğini ve bunun yıllardır yaşandığını belirtti. Yüksel, “Biz hayallerimizi gerçekleştirmek için geliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Çorlu ziyareti, Başkan Adayı Yüksel’in “Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik” vizyonunu sahada uygulama konusundaki kararlılığını gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir