Cüneyt Yüksel Süleymanpaşa’da Esnaf ve Meslek Odalarıyla Buluştu

Cüneyt Yüksel; “Tekirdağ’ı Gerçek Belediyecilikle Tanıştırmak İçin Geliyoruz”

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, “gerçek belediyecilik” vizyonuyla Süleymanpaşa ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Gün boyunca esnaf ve çeşitli meslek odalarını ziyaret eden Yüksel, Cumhur İttifakı’nın yöneticileriyle birlikte, şehrin nabzını tuttu.

Yüksel, Tekirdağ’ın dinamik yapısını ve esnafın çeşitliliğini yansıtan odalardan, Tekirdağ Kahveciler ve Büfeciler Odası Başkanı Fahrettin Bayar, Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman, Tekirdağ Kebapçılar Köfteciler Tatlıcılar ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Ali Kıral, Tekirdağ Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ümit Güler, Tekirdağ İnşaat Sanatkarlar Odası Başkanı Hikmet İşçe ve Tekirdağ Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkan Vekili Bekir Kaplan ile yönetimlerini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Bu ziyaretler sırasında, Yüksel şehrin ekonomik ve sosyal meseleleri üzerine kapsamlı fikir alışverişinde bulundu. Esnaf ve meslek odaları başkanlarıyla gerçekleştirilen görüşmelerde, şehrin geleceği için yapılan planlamalarda yereldeki oda ve STK’ların önemi vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir