Ergene Belediyesi Atatürk Evi öğrencileri ağırlıyor 

 Sadece bölgemizdeki değil ülke genelindeki Atatürk Evleri arasında en özeli ve en farklısı olan Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesi ziyaretçilerini ağırlıyor. Özellikle okulların ve öğrenci gruplarının yoğun ilgi gösterdiği Ergene Atatürk Evi adeta ziyaretçi akınına uğruyor. 

Türkiye’deki en özeli ve en farklısı olan Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesini son olarak Ergene’de eğitim – öğretim veren kurumlar arasında yer alan Şehit Arman Galata İlkokulu ve Ortaokulu’nun anasınıfı A ve B şubelerinde bulunan öğrenciler öğretmenleri ile birlikte ziyaret etti. Öğrenciler günün anısına Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesinde bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdiler. 

Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesine başta Ergene halkı olmak üzere çevre ilçe ve illerden Trakya bölgesinden ve bölge dışından çok sayıda ziyaretçi geldiğini bu durumun da kendilerini bir hayli memnun ettiğini ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Tüm ziyaretçilerimize gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.