Çorlu DEVA Basın Mensuplarıyla Buluştu

Deva Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı Yeni Başkan Ömer Dündar ve Yönetim Kurulu sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.

Yeni İlçe Başkanı Ömer Dündar yaptığı konuşmada ‘Değerli Basın Mensupları, Sayın İl Teşkilat Başkanım, İlçe Başkanlarım, İlçe Yönetim Kurulu arkadaşlarım bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Değerli Basın Mensupları, Deva Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı olarak sizlerle teşkilatımızdaki bayrak değişimi, mazbata takdimi ve yönetim kurulumuzu tanıtmak amacıyla bir araya gelmiş bulunmaktayız.

Bildiğiniz üzere 2020 yılından beri Deva Partisi Çorlu İlçe teşkilatımızı hızlı bir şekilde örgütlemek için taşın altına elini sokan, bugüne kadar gözünü budaktan sakınmayan ve bugün bizlere altyapısı hazır bir teşkilat bırakan Sayın Mehtap ARAM başkanımdan bayrağı devralmak benim için bir onurdur bu nedenle kendisine sonsuz teşekkür ediyor ve yeni görevinde de başarılar diliyorum.

Her ne kadar Deva Partisi Çorlu İlçe başkanı olarak ilk defa siz değerli basın emekçilerimizin karşısına çıksam da yaklaşık 10 Mart 2020 tarihinden beri partimizin her noktasında görev almış ve 2 yıldır da Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevinde bulundum.

Bundan 2 ay önce sayın İl Başkanım Hasan Berk Çebi’nin ataması ile Çorlu’da partimize hizmet etmeye talip olduk. Bu 2 aylık süreç içerisinde veri tabanımızda bulunan 1000 kişilik liste ile bizzat tek tek görüşerek önce 300 kişilik bir grup sonra sırasıyla 200, 100 ve nihai olarak yönetim kurulumuzu eksiksiz kurduk. Çok iddialı bir yönetim kurduk ki bu yönetim, Çorlu’da Tekirdağ’da hiçbir siyasi partiye nasip olmamış bir yönetimdir. Her meslek grubuna, her kesime hitap eden ve her konuda fikri ve çözümü olacak bir kadro kurduk. Yönetimimizin neredeyse tamamına yakınının geçmişte hiçbir siyasi tecrübesi bulunmamaktadır. Biz bu durumu bir dezavantaj olarak değil aksine insanımızın bıktığı siyaseti terketmek adına atılmış bir adım olarak görüyoruz.

Attığımız bu adım ile önce Çorlumuzda sonra Tekirdağımızda ve tüm Türkiye de tüm görevlere, vazifelere Deva kadrolarımızla hazırız. Çorlumuzda her göreve talibiz bunu göğüsleyecek gücümüz ve kadromuz mevcut.

Kongre çalışmalarıyla ilgili hazırlıklarımız son sürat devam etmekte, tüzüğümüz gereği 30 kişilik yönetim kurulu listemizi oluşturduk. Çorlu`muzun demagojik yapısını kapsayan, sivil toplum kuruluşlarımız ile iyi bir iletişim kuracak, Çorlu halkımızı kucaklayacak herkesle diyaloğa hazır, kapısı, kulağı açık ve dinleyen taraf olacak bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız.

Bizler ifade özgürlüğünün savunucuları olarak bugünden itibaren siz değerli basın mensuplarımıza teşkilat kapılarımızın her zaman açık olduğunu hangi konuda olursa olsun bilgi paylaşımına açık olduğumuzu ve uzun yıllar sürecek paydaşlık yapacağımızı da bildirmek isteriz.

Ve biz diyoruz ki Ulu Önder Atatürk’ün izindeki deva kadroları hazır, Çorlu’nun Devası Hazır, Türkiye’nin Devası hazır.

Değerli katılımlarınız için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.’ dedi.

Öte yandan Deva Partisi Çorlu İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu

Ömer DÜNDAR

YÖNETİM KURULU (Asil)

1 Ömer DÜNDAR

2 Ali YİĞİT

3 Ayhan BOZCA

4 Bülent OĞURLU

5 Ceyhan ÇELİK

7 Emre Can ÖZEL

8 Ercan TEMEL

9 Erol ERASLAN

10 Görkem KARAKAŞ

11 Halil İbrahim AYDEMİR

12 Hüsniye BİCAN

13 Mahmut Gazi DİYARBAKIRLIOĞLU

14 Mehmet HARMANKAYA

15 Nesrin ERKAN

16 Pınar EMRE

17 Selin YILMAZ

18 Sevil İLGÜN

19 Seyit Ahmet GUBAT

20 Şener KILDIR

21 Yakup ALTINMAKAS

22 Ersen CAN

23 Fatma SANCAR

24 Hulusi Talha YILMAZ

25 Kemal AYDEMİR

26 Levent BORAN

27 Melih Oktay GÜLMÜŞ

28 Murat ŞEN

29 Serdar ÖZELMAS

30 Vedat ERGİNTÜRK

31 Yasin YOLUK

YÖNETİM KURULU (Yedek)

1 Ahmet KÖSE

2 Ali ÖZDURAN

3 Aydın YILMAZ

4 Erol BUZ

5 Eyüp Can ÜNAL

6 Fatih HÜSEYİNOĞLU

7 Ümit Ferit DÜNDER

8 Ünal YILDIRIM

9 Ali HOROZ

10 Ersan GÜL

11 Fatih ÖNVER

12 Ferhat AKBAŞ

13 Güney ATEŞ

14 Hasan KALENDER

15 Haydar GÖKGÖZ

16 Hüseyin KARAMAN

17 Mete KAYA

18 Muhammed SUÇİN

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.