Başkanımız Akay, Atatürk Viyadüğü’ndeki Çalışmaları İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Atatürk Viyadüğü’nde yaya ulaşımını daha konforlu ve güvenli bir hale getirmek adına başlattığı Yaya Yolu Genişletme çalışmalarında sona gelindi. Belediye Başkanımız Vahap Akay, proje kapsamında Atatürk Viyadüğü’nde devam eden aydınlatma çalışmalarını inceledi. 

YAYA YOLU GENİŞLİĞİ 2 METREYE ÇIKARILIYOR

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Atatürk Viyadüğümüzde çalışmalar tamamlanmak üzere. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, öncelikle baskı beton kaldırım yapım çalışmalarını tamamladı. Ardından kaldırım korkuluklarının montajı yapıldı. Şimdi de ekipler projenin son adımı olan aydınlatma çalışmalarını gerçekleştiriyor” dedi. 

default

KALDIRIM GENİŞLİKLERİ 2 METRE OLDU

Proje ile Atatürk Viyadüğü’nün genel bakım onarımının da yapıldığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yapılan çalışmalar ile mevcut durumda 80 santimetre olan yaya geçiş yolları, 2 metre genişliğe kavuşturuldu” dedi. Çalışmaların aydınlatma çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu sözlerine ekleyen Başkanımız Vahap Akay, “Yapılan bu çalışmalar sayesinde vatandaşlarımız, Atatürk Viyadüğü’nde yaya olarak çok daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilir hale geldiler” ifadelerini kullandı.

default

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.